Економіка, довкілля, освіта мають стати точками зростання після ковідної кризи

2021-07-07

Економіка, довкілля, освіта мають стати точками зростання після ковідної кризи. Такого висновку дійшли члени Української сторони Платформи громадянського суспільства (УС ПГС) після проведення дослідження про вплив пандемії COVID-19 на різні сфери суспільного життя України, результати якого були презентовані 2 липня 2021 р. на засіданні "круглого столу" в рамках Міжнародної конференції з питань реформ в Україні.

Під час засідання "круглого столу" було презентовано позиційну записку  УС ПГС. Участь у заході взяли представники Уряду України (Ольга Стефанішина Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Тарас Качка заступник Міністра економіки України - Торговий представник України, Ірина Ставчук заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів з питань європейської інтеграції), Литви (Арнольдас Пранкевичус заступник Міністра закордонних справ Литви, Вальдемарас Сарапінас Посол Литви в Україні) та ЄС (Ремі Дюфло заступник Голови Представництва ЄС в Україні).

У розробленні записки брала участь робоча група 6 УС ПГС «Наука та технології, інформаційне суспільство, освіта, навчання та молодь, культура і спорт», яку очолює директор ІПК Родіон Колишко. 

 

Текст позиційної записки  українською та англійською мовами.