Розробка методології прогнозування перспективних потреб в робочій силі в Україні

2015-05-27

Наприкінці 2014 року за підтримки Європейського фонду освіти розпочато проект «Розробка методології та математичної моделі для прогнозування перспективних потреб в освіченій та висококваліфікованій робочій силі в Україні», який реалізується Українським центром соціальних реформ.

В рамках реалізації проекту 27 травня 2015 р. відбулося засідання Технічного консультаційного комітету з метою обговорення ходу проведення дослідження та методології прогнозування потреб в робочій силі в Україні.

У засіданні взяли участь представники Українського центру соціальних реформ, Європейського фонду освіти, Міністерства соціальної політики, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства освіти і науки, Державної служби зайнятості, Державної служби статистики України, Федерації роботодавців України, експерти наукових установ.  

Під час засідання обговорено пропозиції щодо створення системи прогнозування потреб ринку праці, питання аналізу потреб у робітниках та фахівцях на регіональному та галузевому рівнях.

Результати проекту заплановано представити в липні цього року.