EN UA
@

Запрошуємо на прес-сніданок

28 жовтня 2014
Запрошуємо на прес-сніданок

Шановні представники ЗМІ! У четвер, 30 жовтня, о 10.00, в Федерації роботодавців України (вул. Михайла Коцюбинського, 1) відбудеться прес-сніданок "Як ліквідувати дисбаланс між рівнем знань українців та вимогами ринку праці". Запрошуємо представників ЗМІ приєднатися до діалогу про причини утворення Інституту професійних кваліфікацій, останні тенденції реформування сфери освіти та утворення системи професійних кваліфікацій в Україні, а також підвищення якості професійних кваліфікацій вітчизняних працівників та учнів навчальних закладів.

У 2013 році на фінансування системи освіти в Україні було витрачено більше 50 млрд. грн. державних коштів. Проте, бізнесу доводиться додатково щорічно витрачати понад 1 млрд. дол. США для того, щоб підняти рівень професіоналізму, адаптувати кваліфікації випускників навчальних закладів до реальних вимог виробництва, або взагалі їх перенавчати із-за того, що отримані більшістю випускників знання не відповідають потребам роботодавця.

Саме тому, у червні 2014 року, на базі Федерації роботодавців України був створений Інститут професійних кваліфікацій - унікальна для України та, в цілому, для Європейського регіону інституція. Це єдина неурядова професійна організація, що ставить на меті системну роботу в напрямку формування системи професійних кваліфікацій в Україні.

Інститут за допомогою Федерації роботодавців України позиціонує бізнес-погляд на процеси у сфері реформування освіти, підвищення її якості та зближення результатів навчання із реальними вимогами ринку праці.

Провідні експерти Інституту професійних кваліфікацій розкриють такі актуальні теми: 

  • Формування та розвиток системи професійних кваліфікацій;
  • Розробка професійних стандартів та кваліфікацій;
  • Забезпечення якості освіти;
  • Недоліки формування державного замовлення;
  • Розробка Національної системи професійної орієнтації людини.

Спікери заходу: Олексій Мірошниченко - Президент Інституту професійних кваліфікацій, заступник Голови Федерації роботодавців України, Родіон Колишко - Директор Інституту професійних кваліфікацій, директор департаменту розвитку трудового потенціалу та КСО Федерації роботодавців України. Для акредитації будь ласка, звертайтесь за телефоном: (044) 251-70-21.