EN UA
@

Професійні стандарти для державних аудиторів

17 липеня 2019
Професійні стандарти для державних аудиторів

17 липня 2019 року Директор Інституту професійних кваліфікацій Родіон Колишко зустрівся з керівництвом Державної аудиторської служби. Основною темою зустрічі стала необхідність упорядкування і вдосконалення професійних компетентностей державних аудиторів й інспекторів, яких в мережі служби нараховується декілька тисяч.

За словами заступника Голови Служби Галини Вашеки «Більшість навчальних закладів, які готують спеціалістів у сферах фінансового аудиту та аналізу, здійснюють підготовку на власний розсуд, без врахування інтересів роботодавця, або враховуючи вузькі корпоративні інтереси. І це шкодить підтримці загального професійного рівня спеціалістів».

На думку Родіона Колишка, допомогти у вирішенні цієї проблеми може стандартизація знань, навичок і вмінь спеціалістів, яка відбувається за допомоги розроблення професійних стандартів. «Завдяки розробленню професійних стандартів всі заінтересовані особи – учні (майбутні працівники), роботодавці та навчальні заклади матимуть однаковий стандартизований набір необхідних знань й вмінь, які можна врахувати у навчальних програмах та програмах стажування. Тим більше, що ІПК має досвід розроблення професійних стандартів як на робітничі професії, так і для посад державної служби», - зазначив Директор ІПК Родіон Колишко.

Сторони домовилися продовжити співпрацю.