EN UA
@

Працюючі Україні

24 березеня 2020
Працюючі  Україні

Інститут професійних кваліфікацій презентує власне дослідження щодо працюючих в Україні (за статтю, віковими групами, видами економічної діяльності, середньої заробітної плати та інше), виконане спільно з Конфедерацією роботодавців України.

Перша частина дослідження присвячена розподілу працюючого населення за регіонами, статтю та віком і одночасно гендерних співвідношень на ринку праці України. З даними першої частини дослідження можна ознайомитися за посиланням http://www.futureskills.org.ua/ua/news/33.

У другій частині  дослідження   звертається  увага на дивний розподіл офіційно працюючих по регіонах. У Києві сконцентровано близько 27% всіх офіційно працюючих в Україні. З даними загального розподілу працюючого населення за регіонами можна ознайомитися за посиланням  http://www.futureskills.org.ua/ua/news/34.

У третій частині дослідження було з’ясовано у яких видах економічної діяльності працює більше всього жінок та чоловіків у місті Києві. З даними третьої частини дослідження можна ознайомитися за посиланням http://www.futureskills.org.ua/ua/news/35.

У четвертій частині дослідження  порівнюються  дані з різних первинних джерел, щоб з’ясувати (оцінити) скільки ж реально офіційно працює в місті Києві. Тільки таке порівняння даних з різних державних установ дає змогу представити більш-менш реальну картину на ринку праці. З даними четвертої частини дослідження можна ознайомитися за посиланням http://www.futureskills.org.ua/ua/news/36.