EN UA
@

Затверджено професійний стандарт «Кухара»

05 лютого 2021
Затверджено професійний стандарт «Кухара»

Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства № 210 від 03 лютого 2021р. затверджено професійний стандарт «Кухар». Розроблення професійного стандарту відбувалося за підтримки Проєкту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», що фінансується Міністерством закордонних справ Данії, як частина активностей, пов’язаних із розвитком місцевого партнерства з питань зайнятості у Херсонській області.

Директор Інституту професійних кваліфікацій Родіон Колишко, який брав участь у розробленні професійного стандарту, зокрема, зазначив, що «розроблення й затвердження професійного стандарту «Кухар» є до певної міри символічним, оскільки саме ця професія виступала в якості першої пілотної для розроблення перших професійних стандартів ще у 2012 році. В той час робота була не доведена до кінця, але нарешті ми можемо всіх привітати із логічним завершенням цього довгого шляху. Впевнений, що затверджений професійний стандарт послугує відправною точкою для подальших процесів, пов’язаних із його використанням у площині оцінювання професійних кваліфікацій та оновлення освітніх програм».

Довідково: Проєкт МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» - 5-річний Проєкт (2018 – 2020) спрямований на підтримку реформи Державної служби зайнятості України, децентралізації політики зайнятості, розвитку підприємництва, покращення соціального діалогу та посилення ролі соціальних партнерів у ньому.