EN UA
@

Круглий стіл

07 жовтня 2014
Круглий стіл

У засіданні круглого столу взяли участь представники ДТЕК, Метінвест Холдингу, Федерації металургів України, Союзу хіміків України, професійних громадських організацій, Національної академії педагогічних наук України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства соціальної політики України, незалежні експерти.

Віце-президент Інституту, Сергій Притоманов, представив «Методику розробки професійного стандарту», основні етапи його створення та макет.

Під час дискусії учасниками були висловлені конкретні пропозиції до проекту методики розробки професійного стандарту. Більша частина дискусії була присвячена питанням, які постануть після його запровадження: роль та місце кваліфікаційних характеристик, позиція контролюючих органів щодо організації праці відповідно до вимог професійного стандарту, взаємовідносини з профспілками тощо.

Учасники дискусії підтримали проект методики розробки професійного стандарту та домовились продовжити дискусію щодо неї та тих питань, що постануть у зв'язку із введенням професійного стандарту до системи відносин у сфері ринку праці та освіти.