EN UA
@

Нові пріоритети співпраці України та ЄС

26 лютого 2021
Нові пріоритети співпраці України та ЄС

25 лютого 2021р. за ініціативи Делегації Європейського Союзу в Україні відбулись консультації з представниками громадянського суспільства України з метою визначення пріоритетів співпраці України та ЄС на наступні 5-7 років у сфері соціальної згуртованості, розвитку секторів охорони здоров’я, освіти й науки.

«Роль громадськості стає дедалі помітнішою у відносинах України та ЄС, підвищується рівень її професіоналізму та залучення до процесів вироблення та реалізації політики», зазначив, зокрема, Керівник другого відділу програм зовнішньої допомоги "Місцевий і людський розвиток" Делегації ЄС в Україні п. Мартін Шрьодер, відкриваючи консультації.

Продовження підтримки реформи професійної освіти, розбудова Національної системи кваліфікацій, посилення співпраці закладів професійної та вищої освіти з метою формування в Україні системи навчання впродовж життя, - такі три основні пріоритети визначив Директор Інституту професійних кваліфікацій Родіон Колишко, який брав участь у консультаціях. «Необхідно думати над другою фазою проекту EU4Skills, або новим проектом, який має на меті підтримку реформування системи професійної освіти в Україні. Вже зараз можна зрозуміти, що масштабність планів і завдань проекту перевищують його реальну здатність їх завершити», - зазначив Родіон Колишко.