EN UA
@

Нові підходи формування регіонального замовлення

26 лютого 2021
Нові підходи формування регіонального замовлення

25 лютого 2021 р. відбулась перша зустріч команди Інституту професійних кваліфікацій та Одеської обласної державної адміністрації щодо аналізу ринку праці області з метою вироблення рекомендацій для покращення формування регіонального замовлення на підготовку кадрів. Зазначена зустріч розпочала реалізацію Меморандуму про впровадження пілотного проекту між МОН України, Одеською ОДА та Інститутом професійних кваліфікацій щодо аналізу відповідності показників регіонального замовлення на підготовку кваліфікованих квадрів поточним та перспективним вимогам ринку праці.

«Рекомендації Інституту не ставлять за мету піддати критиці наявну систему регіонального замовлення чи систему професійної освіти області», - зазначив Віцепрезидент Інституту, керівник дослідницької групи Сергій Притоманов. «Наша робота  має дати чіткий аналіз поточної ситуації на ринку праці регіону та можливості задоволенням системою професійної освіти поточних та перспективних вимог ринку праці, запропонувати шляхи її покращання».

У свою чергу, за словами Заступниці Голови Одеської ОДА п. Світлани Фабрикант, яка, зокрема, відповідає за освіту області, зазначений проєкт є надзвичайно вчасним і затребуваним областю, оскільки має надати чіткі рекомендації щодо напрямів та обсягів формування регіонального замовлення на підготовку кадрів в області.

Наразі учасники проєкту з боку Інститут та Одеської ОДА домовились про формат обміну даними, триває збір необхідної для проведення досліджень інформації.