EN UA
@

Між Інститутом професійних кваліфікацій та Національним авіаційним університетом підписано Договір про співпрацю

21 травня 2021
Між Інститутом професійних кваліфікацій та Національним авіаційним університетом підписано Договір про співпрацю

19 травня 2021 р. Президент Інституту професійних кваліфікацій Олексій Мірошниченко та Ректор Національного авіаційного університету Максим Луцький підписали Договір про співпрацю.

Головною метою співпраці є підвищення якості професійної підготовки спеціалістів з виробництва та експлуатації безпілотних авіаційних систем, а також розроблення відповідних проектів нормативних актів, що регулюють цю сферу.

Ключовим напрямком співпраці є визначення та формування освітніх компетенцій та професійних кваліфікацій для профільних спеціалістів, направлених на підвищення рівня підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців, розроблення професійних та освітніх стандартів, проведення науково-дослідних робіт.

Інститут професійних кваліфікацій та Національний авіаційний університет розуміють важливість та необхідність розвитку інноваційних напрямів освіти в сфері виробництва та експлуатації безпілотних авіаційних систем, саме тому домовились на партнерських засадах обмінюватися науковою та освітньою інформацією, впроваджувати спільні пілотні проекти, проводити спільні заходи.