EN UA
@

Презентовано результати пілотних досліджень регіональних ринків праці

28 листопада 2021
Презентовано результати пілотних досліджень регіональних ринків праці
25 листопада ц.р. в межах проведення Всеукраїнського тижня професійної освіти Інститут професійних кваліфікацій за підтримки Конфедерації роботодавців України презентував попередні результати впровадження пілотного дослідження в Одеській та Житомирській областях з ефективності формування регіонального замовлення на підготовку професійних кадрів на основі даних про регіональний ринок праці.

Відкриваючи зустріч, Директор Інституту Родіон Колишко зазначив, що «приємно, коли започаткована влітку цього року Конфедерацією роботодавців України ініціатива проведення в Україні Тижня професійної освіти на кшалт European Skills Week так швидко набула своєї реалізації і дуже ефективно впроваджується в Україні».

Віцепрезидент Інституту професійних кваліфікацій Сергій Притоманов презентував результаті проведеного для двох пілотних регіонів дослідження відповідності сформованого регіонального замовлення на підготовку професійних кадрів вимогами ринку праці регіонів.  «Наше основне завдання полягало у формуванні максимально реалістичних і конкретних рекомендацій органам регіональної влади, закладам освіти, радам професійної (професійно-технічної) освіти щодо можливостей збільшити, зменшити чи зберегти існуючі показники регіонального замовлення» - зазначив Сергій Притоманов.

Представники департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації висловили пропозицію поширення такого дослідження на всі області до початку формування показників регіонального замовлення, на що Президент Інституту професійних кваліфікацій Олексій Мірошниченко додав, що таке дослідження має бути, крім часу, синхронізовано із бюджетним процесом.

Представники Інституту професійних кваліфікацій анонсували презентацію нових можливостей інформаційної системи, яка дозволила зробити дослідження регіональних ринків праці на високому рівні із використанням аналізу big data відкритих даних органів влади України. Презентація відбудеться 2 грудня 2021 року.