EN UA
@

Звернення Інституту професійних кваліфікацій щодо відбудови знищеної інфраструктури системи професійної освіти

09 березеня 2022
Звернення Інституту професійних кваліфікацій щодо відбудови знищеної інфраструктури системи професійної освіти
Шановні колеги !
В ці важкі часи для України до вас звертається команда Інституту професійних кваліфікацій.
Ворог вторгся в нашу країну прагнучи знищити нас як націю і державу. Гинуть мирні люди, йде бомбардування наших селищ і міст. Руйнують будинки, лікарні і навчальні заклади. Наші збройні сили, бійці територіальної оборони, все населення стали на захист України. Ми переконані, що Україна переможе і все буде Україна!
В той же час, після перемоги нам всім треба бути готовими відбудовувати знищену інфраструктуру, в тому числі і зруйновані чи пошкоджені заклади професійної освіти.
Ви знаєте нашу команду, яка постійно опікувалася розвитком системи професійної освіти. Багато з вас знають наші можливості щодо аналізу ринку праці, працевлаштування випускників і формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів.
Вже зараз ми почали накопичувати інформацію з відкритих перевірених джерел щодо пошкоджень та руйнувань закладів професійної освіти російськими агресорами.
Маючи досвід з обробки великих баз даних і контакти з міжнародними організаціями, які опікуються розвитком професійної освіти звертаємося до вас з пропозицією надсилати нам в будь-якій формі наявну інформацію про пошкоджені заклади освіти.
Ми накопичимо та систематизуємо цю інформацію з метою пошуку адекватної фінансової та організаційної допомоги закладам та їх працівникам, учням з боку міжнародних фондів, іноземних приватних та юридичних осіб.
Ми розуміємо, що не всі керівники зараз можуть відповісти, особливо в тих регіонах де йдуть бойові дії. Можливо, ви, спілкуючись між собою, знаєте якусь інформацію з цих регіонів. Ми також будемо відслідковувати наявну офіційну інформацію і світлини з Інтернету.
Одночасно з цим, ми вже звернулись до міжнародних організацій, які опікуються проблемами професійної освіти з проханням зупинити всі проєкти з Російською Федерацією та Республікою Білорусь, а вивільнені кошти направити на відбудову професійних закладів пошкоджених в результаті військового злочину.
Інформації просимо надсилати на адресу:  office@ipq.org.ua 

З повагою до вас команда ІПК

Слава Україні !


Звернення команди Інституту професійних кваліфікацій