EN UA
@

Опубліковано Спільну декларацію 11-го засідання Платформи громадянського суспільства

06 травня 2022
Опубліковано Спільну декларацію 11-го засідання Платформи громадянського суспільства
За результатами 11-го спільного засідання Платформи громадянського суспільства, яке відбулося 14 квітня 2022 р. опубліковано Спільну декларацію.

Серед основних питань, які відображено у документі, безперечно є безапеляційне засудження військової агресії російської федерації по відношенню до України та заклик до об’єднання навколо належної реєстрації, розслідування та покарання військових злочинів, вчинених на території України.

Також Декларація підтвердила прагнення сторін підтримувати європейську інтеграцію України та ті зусилля, які сторони вживають задля скорішого завершення цього процесу.

У блоці науки, інновацій, інформаційного суспільства та освіти у Спільній Декларації, серед іншого, акцентовано увагу на посиленні розвитку інформаційних технологій та забезпечення повномасштабного розвитку інформаційних компетентностей (digital competences) в усіх сферах життя сучасного українського суспільства, розробці та реалізації спільного порядку денного для розвитку та підтвердження знань та навичок, необхідності посилення програм, спрямованих на скоріше відновлення та зміцнення сфери вищої та професійної (професійно-технічної) освіти.

Від Інституту професійних кваліфікацій участь у роботі Платформи громадянського суспільства та формуванні Спільної декларації брав участь Директор Інституту, Родіон Колишко, Координатор Робочої групи 6 «Наука та технології, інформаційне суспільство, освіта, навчання та молодь, культура і спорт».