EN UA
@

Підбито підсумки конкурсу кращих практик навчання державних службовців

18 листопада 2022
Підбито підсумки конкурсу кращих практик навчання державних службовців

16 листопада 2022р. відбулося нагородження переможців конкурсу, організованого Національним агентством України з питань державної служби «Кращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад у 2022 році». Конкурс відбувся за технічної підтримки Ради Європи в Україні.

Відповідний наказ НАДС опубліковано на сайті Агентства.

Участь у церемонії нагородження переможців  у номінації Кращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад у 2022 році» взяв член конкурсної комісії Конкурсу, Директор Інституту професійних кваліфікацій Родіон Колишко.

«Напевно, державні службовці, працівники органів місцевого самоврядування є тією категорією, які найчастіше  стикаються з непередбачуваними та численними викликами, які особливо гостро постали в період воєнного стану. Тому інноваційні практики організації навчання цієї категорії службовців, які як раз враховують ці виклики, є надзвичайно важливим», - зазначив Родіон Колишко.