EN UA
@

Відбувся круглий стіл

22 жовтня 2014
Відбувся круглий стіл

21 жовтня 2014 року Директор Інституту Р. Колишко взяв участь у роботі круглого столу «Розроблення і впровадження Державних стандартів професійно-технічної освіти з робітничих професій», організованого Інститутом професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України.

Під час круглого столу обговорювалися питання створення нових стандартів професійно-технічної освіти з інтегрованих робітничих професій будівельного профілю: монтажник, опоряджувальник та деревообробник будівельні.

Присутні зауважили невідповідність чинних освітньо-кваліфікаційних характеристик сучасним вимогам ринку праці та вирішили застосовувати під час роботи над розробкою зазначених проектів стандартів методику компетентнісного підходу. Також відзначалося, що ідеальною є ситуація, коли нові освітні стандарти розробляють на основі належним чином розроблених і затверджених професійних стандартів.

Як зауважив Р. Колишко, «роботодавці потребують сучасних кадрів, але не готові багато часу приділяти педагогічній казуїстиці  і очкують відповідної гнучкості від навчальних закладів у процесі підготовки кадрів та врахуванні вимог роботодавців».
За результатами круглого столу мають бути розроблені рекомендації.